Preskočiť na obsah
Farma Horný Lieskov

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Farma Horný Lieskov s.r.o.

Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie

Sídlo
Domaniža
Od roku
2014
IČO
47 879 408

Farma Horný Lieskov

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Domaniža 18, 018 16
Na trhu od
20. augusta 2014
IČO
47 879 408
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 01.63)
Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie

Firma v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
8
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Farma Horný Lieskov

Spoločnosť Farma Horný Lieskov s.r.o. má sídlo na adrese Domaniža 18, 018 16. Zapísaná je od 20. augusta 2014 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie“ (01.63). Predmet činnosti tvorí 8 položiek, napríklad poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve, chov vybraných druhov zvierat a poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá.

Základné údaje

Obchodné meno
Farma Horný Lieskov s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 879 408
DIČ
2024128183
Dátum vzniku
20. augusta 2014
Sídlo
Domaniža 18, 018 16
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 30795/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 01.63)
Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 6. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Farma Horný Lieskov zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

  • Chov vybraných druhov zvierat

  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá

  • Poľnohospodárstvo (rastlinná a živočíšna výroba) a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Chov vybraných druhov zvierat
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poľnohospodárstvo (rastlinná a živočíšna výroba) a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Farma Horný Lieskov s.r.o.?

Sídlo je na adrese Domaniža 18, 018 16.

Čím sa Farma Horný Lieskov s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby súvisiace so zberom úrody a spracovanie semien na sadenie“ (01.63). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; chov vybraných druhov zvierat; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; poľnohospodárstvo (rastlinná a živočíšna výroba) a lesníctvo včítane predaja….

Aké je IČO – Farma Horný Lieskov s.r.o.?

IČO je 47 879 408, DIČ 2024128183.

Kedy vznikla Farma Horný Lieskov s.r.o.?

Vznik: 20. augusta 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Domaniža 18, 018 16

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Farma Horný Lieskov s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese farma-horny-lieskov.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.